Aktualności

Nabór do udziału w modelu wsparcia „Bieszczadzkie umiejętności”

6 maja 2021

Ogłoszenie skierowane do mieszkańców gmin objętych „Programem dla Bieszczad”, tzn. gmin: Baligród, Bircza, Cisna, Czarna, Komańcza, Lesko, Lutowiska, Olszanica, Solina, Tyrawa Wołoska, Ustrzyki Dolne, Zagórz.

Zapraszamy osoby w wieku powyżej 25 lat, zamieszkujące wymienione gminy do udziału w nowej inicjatywie, oferującej ciekawe formy podnoszenia swoich umiejętności oraz wspólnego spędzania czasu.
W programie m.in. warsztaty kulinarne, rękodzielnicze, wizerunkowe, dotyczące kariery zawodowej z wykorzystaniem technologii cyfrowych. Bogata oferta dodatkowa (kulturalna, poradnictwa i doradztwa i in.)

Nabór Kandydatów otwarty od maja 2021. Ilość miejsc ograniczona – 30.

Zgłoszenia są przyjmowane w biurze Stowarzyszenia (osobiście, mailowo, pocztowo) oraz w terenie: u Pani Eweliny (Cisna), kontakt: 507120725; u Pani Joanny (Komańcza), kontakt: 794332412; u Pani Urszuli (Czarna), kontakt: 603044713.

Szczegóły programu, regulamin uczestnictwa oraz dokumenty zgłoszeniowe do pobrania dostępne są tutaj: http://cras.org.pl/bieszczadzkie-umiejetnosci-2/

Zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa.

Aktualności

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

20 października 2021

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

co to jest? czego dotyczy w praktyce? jak mogą ją wdrożyć przedsiębiorstwa oraz NGO? jakie korzyści przynosi organizacji? co oferuje klientom/konsumentom/interesariuszom?

Na te i inne pytania poszukujemy odpowiedzi podczas realizacji polsko-włoskiego projektu „Wspólna odpowiedzialność – CSR w praktyce”. Poniżej publikujemy film, który przybliża temat CSR i pokazuje praktyczne rozwiązania, wdrażane przez podmioty z różnych branż.

Zapraszamy do obejrzenia!

Aktualności

Rozpoczynamy nabór do projektu pn.: „Szkolenie-staż-etat – edycja III” dla osób po 30 r.ż.

8 września 2021

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 10.09.2021r. rozpoczynamy nabór do projektu pod nazwą „Szkolenie-staż-etat – edycja III” dla osób, które ukończyły 30 rok życia.

Formularze rekrutacyjne oraz Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie dostępne będą w biurze projektu oraz na stronie internetowej projektu: http://cras.org.pl/szkolenie-staz-etat-edycja-iii/

Zapraszamy do rekrutacji!

Aktualności

Historie (nie)znane – ludzie (nie)zapomniani… Polskie dziedzictwo kulturowe za granicą – wolontariat 2021

12 sierpnia 2021

Stowarzyszenie „CRAS” Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej wraz z partnerami, Zespołem Szkół Agroprzedsiębiorczości oraz parafią rzymsko-katolicką w Kamionce Bużańskiej (Buskiej) na Ukrainie, bierze udział w realizacji zadania pn. ” w ramach programu „POLSKIE DZIEDZICTWO KULTUROWE ZA GRANICĄ – WOLONTARIAT 2021„, którego organizatorem jest Narodowy Instytut Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą POLONIKA.

Dofinansowano ze środków Narodowego Instytutu Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą „Polonika”.